Kolczyki

Kolczyki

Nasze wyjątkowe produkty
Jako firma rodzinna i producent biżuterii złotej oferujemy państwu biżuterię w konkurencyjnych cenach.

Posiadamy biżuterię zarówno w nowoczesnym jak i tradycyjnym wzornictwie, a nasza wyjątkowo bogata oferta jest ciągle poszerzana i uaktualniana. Wyroby przedstawione na stronie internetowej stanowią jedynie niewielką część tego co mogą Państwo zakupić w naszym sklepie. Dlatego zapraszamy państwa do naszego punktu na Ruskiej.

Opinie

Profesjonalna miła obsługa. Zamówiłam pierścionek z diamentami do zrobienia i efekt mnie mile zaskoczył nie sądziłam że wyjdzie tak pięknie ?

Iza S.

Director

Kupiłem obrączki – zlecone do wykonania według własnego projektu. Wyszło idealnie. Jestem bardzo zadowolony 🙂

Sebastian K.

Najlepszy jubiler we Wrocławiu. Najniższe ceny, duży wybór ze stałego asortymentu własnego i nie tylko. Konkurencyjne ceny i fachowa realizacja biżuterii robionej na indywidualne zamówienie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Pracownia i sklep znajdują sie na Ruskiej, dodatkowo mają salon sprzedaży przy Tesco na Długiej.

Sebastian H.

Oddałem pierścionek po mojej mamie do zmniejszenia i wymiany kamienia. czekałem ok. 2 tygodnie, ale usługa została wykonana profesjonalnie i teraz nosi go moja narzeczona. Polecam. Mają też spory wybór obrączek ślubnych i chyba się skuszę.

Aleksander B.

Napisz do nas

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie