O nas

O nas

Poznajmy się
Jubiler mistrz z ponad 40- letnim doświadczeniem. W dobie wysokich cen kruszcu jakim jest złoto, istotne jest aby zaopatrywali się Państwo w wyroby jubilerskie w firmie mogącej zaoferować najniższe ceny, nie rezygnując przy tym z najnowszego wzornictwa oraz najwyższej jakości.

Jako firma rodzinna i producent biżuterii złotej oferujemy Państwu biżuterię w konkurencyjnych cenach. Posiadamy biżuterie zarówno w nowoczesnym jak i tradycyjnym wzornictwie, a nasza wyjątkowo bogata oferta jest ciągle poszerzana i uaktualniana. Biżuteria przedstawiona na naszej stronie internetowej stanowi tylko niewielką część tego co mogą Państwo zakupić w naszym salonie.

Opinie

Profesjonalna miła obsługa. Zamówiłam pierścionek z diamentami do zrobienia i efekt mnie mile zaskoczył nie sądziłam że wyjdzie tak pięknie ?

Iza S.

Director

Kupiłem obrączki – zlecone do wykonania według własnego projektu. Wyszło idealnie. Jestem bardzo zadowolony 🙂

Sebastian K.

Najlepszy jubiler we Wrocławiu. Najniższe ceny, duży wybór ze stałego asortymentu własnego i nie tylko. Konkurencyjne ceny i fachowa realizacja biżuterii robionej na indywidualne zamówienie. Bardzo miła i pomocna obsługa. Pracownia i sklep znajdują sie na Ruskiej, dodatkowo mają salon sprzedaży przy Tesco na Długiej.

Sebastian H.

Oddałem pierścionek po mojej mamie do zmniejszenia i wymiany kamienia. czekałem ok. 2 tygodnie, ale usługa została wykonana profesjonalnie i teraz nosi go moja narzeczona. Polecam. Mają też spory wybór obrączek ślubnych i chyba się skuszę.

Aleksander B.

Napisz do nas

Znajdź nas na Facebooku

Znajdź nas na Instagramie